Muzika Judaika uvádí koncert v rámci festivalu MAŽIF XI

Hudební cesta budoucnosti

Vystoupení mladých a nejmladších umělců

Musical Journey of the Future

Neděle 2. 6. v 14.30, Domov sociální péče Hagibor, Vinohradská 159, Praha 2

Domov sociální péče Hagibor

Ponořte se do živých zvuků židovské hudby v podání začínajících umělců z Mezinárodní konzervatoře v Praze, studentů i absolventů Základní uměleckých škol. Koncert v Domově sociální péče Hagibor s vystoupeními Lauder-Bandu, Harfičky, Tria Vivo a dalších je zahájením XI. Festivalu MAŽIF 2024.

        Vstupné: 200,-

Seznamte se s našimi účinkujícími

Objevte talentované soubory a jednotlivce, kteří ozdobí naši scénu během XI. Festivalu MAŽIF. Každý interpret přináší jedinečný cit a hlubokou vášeň pro hudbu a slibuje nezapomenutelný zážitek.

Lauder-Band

Lauder-Band

Dětský hudební soubor

Soubor ZUŠ Ilji Hurníka hraje ve složení 2 flétny, klarinet, housle, violoncello a klavír. S radostí interpretují židovské písně a klezmer, které pro ně upravuje ředitel ZUŠ Pavel Kloub.

Harfičky

Harfičky

Harfový soubor

Soubor Harfičky vznikl v soukromé harfové třídě Pavly Vondráčkové Jahodové. Od roku 2018 je souborem ZUŠ Říčany. Z 15 členného souboru vystoupí na koncertě tři.  Soubor účinkuje pravidelně na koncertech či festivalech 

Trio Vivo

Trio Vivo

Dvě flétny a klavír

Trio Vivo vzniklo na ZUŠ Brandýs nad Labem v roce 2018. Klaudie a Jan již ukončili individuální studium a jsou již posluchači UK, Markéta ještě dokončuje poslední rok ZUŠ při současném vysokoškolského studiu. Pokračují ve studiu komorní hry pod vedením Václava Slivanského.

Soubor studentů MKP

Soubor studentů MKP

Dvoje housle a klavír

Studenti Mezinárodní konzervatoře Praha hrají skvěle nejen klasiku, ale také cikánské písně a klezmer, se stejnou vášní pro hudbu, jakou mají v genech. 

Vážení přátelé

Podpora budoucnosti židovské hudby

Letošní ročník festivalu je možný mimo jiné díky spolupráci a podpoře Městské části Praha 1, Nadace Židovské obce v Praze, Nadačního fondu obětí holocaustu a Mezinárodní konzervatoře Praha. Tato partnerství podtrhují závazek festivalu podporovat hudební talenty a chránit kulturní dědictví.

Společným úsilím a spojením sil nám tyto organizace pomáhají poskytovat platformu pro začínající umělce a zajistit, aby bohaté tradice židovské hudby i nadále vzkvétaly a inspirovaly nové generace.

Symfonie podpory

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou hudební cestu